web site hit counter

‍ 25 بازی جام جهانی که نباید از دست داد

آگوست, 2018 بدون نظر دسته‌بندی نشده


25بازی جام جهانی که نباید از دست داد
19-مرحله ی گروهی جام جهانی 2002عربستان0-آلمان8
شاید تحقیر امیز ترین باخت جام جهانی قبل از جام جهانی 2014؛عربستانی که توانسته بود به جام جهانی صعود کند ولی در همان بازی اول خود در جام جهانی طوری باخت که تا 3تورنمنت بعد از آن هم نتوانست به جام جهانی صعود کند..
بازی جذابی که بعدها به کلوزه کمک کرد تا رکورد نازاریو را بشکند و بهترین گلزن تاریخ جام جهانی شود
ابتدا کلوزه قفل دروازه ی محمد الدعایه را گشود و بعد از 5دقیقه باز هم کلوزه و باز هم گلزنی برابر عربستان
آلمان با بازی خوب خود و موقعیت های بسیاری که روی دروازه ی عربستان ایجاد کرده بود توانست قبل از نیمه ی اول به دو گل دیگر برسد اولی را بالاک در دقیقه ی 40 به ثمر رساند و گل بعدی را کرستن جانکر به ثمر رساند تا قبل از نیمه ی دوم عربستان نتوانسته بود حتی یک بار روی دروازه ی آلمان خطری ایجاد کند و الیور کان استراحت میکرد..
نیمه ی دوم شروع شد و باز هم فشار بی امان آلمان بر روی دروازه ی عربستان کلوزه در دقیقه ی 70 هتریک خود را کامل کرد و بعد از آن برند اشنایدر،الیور بیرهوف،توماس لینکه گلزنی کردند تا به شکلی فجیع عربستان تحقیر شود..
آلمان با 15ضربه ی در چهارچوب 8گل به ثمر رساند و عربستان موقعیتی روی دروازه ی آلمان و کان نتوانست ایجاد کند
این شکست بدترین شکست در جام جهانی از سال 1982 بود و بزرگترین شکست بدون گلزنی از سال 1974 بود. قابل ذکر است که آلمان در فینال این مسابقات مقابل برزیل 2-0 شکست خورد و عربستان هم در گروه خود با تفاضل 12-آخر شد
لینک دانلود خلاصه ی بازی؛https://www.youtube.com/watch?v=HIFHK55P6YU
(با گزارش علیفر)
لینک دانلود گلهای بازی؛https://www.youtube.com/watch?v=wzxfw3iqFTE

مطلب پیشنهادی :  طرز تهیه ژله خامه ای هلویی

بهترین مطالب و خبرهای فوتبالی و غیر فوتبالی رو همه در ایران تاپ بت براتون آماده کردیم . هر روز به ما سر بزنید تا اخرین خبرها رو ببینید . برای پیش بینی مسابقات فوتبال و بردن جوایز میلیونی بدون قرعه کشی روی لینک زیر کلیک کنید.

www.onexiran.com

free web stats