web site hit counter

معرفی کامل علیرضا جهانبخش + تصاویر

آگوست, 2018 بدون نظر دسته‌بندی نشده

بیوگرافی کامل علیرضا جهانبخش به همراه اینستاگرام این بازیکن

امروز بیوگرفی علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و آقای گل باشگاه هاي هلند را مرور می‌کنیم، علیرضا جهانبخش شمالی اسـت، متولد دهه هفتاد و از خوش چهره ترین بازیکنان ایرانی بـه شمار می‌رود، در ادامه از ۰ تا ۱۰۰ با او و زندگی شخصی اش آشنا میشویم ودر آخر هم اینستاگرام وی را مرور و از فاصله نزدیک تری با علیرضا جهانبخش ارتباط برقرار می‌کنیم، در ادامه با مـا همراه باشید.

علیرضا جهانبخش

بیوگرافی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش جیرنده روز ۲۰ مرداد ماه ، سال ۱۳۷۲ در جیرنده در گیلان بدنیا آمد. علیرضا جهانبخش بازیکن فوتبال اسـت کـه در پست مهاجم و هافبک راست بازی می کند.

 

بابک جهانبخش

 

باشگاه‌ های حرفه‌ ای علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش در سن ۱۸ سالگی درسال ۹۰ اولین بازی خودرا برای داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال ایران مقابل مس کرمان انجام داد ودر این بازی بعنوان یکی از جوان ترین بازیکنان داماش بـه میدان رفت. در ۴۲ بازی در لیگ با داماش او ۱۰ گل بـه ثمر رساند.

علیرضا جهانبخش در ان.ئی.سی

در ۵ خرداد سال ۱۳۹۲، علیرضا جهانبخش برای پوشیدن لباس ان.ئی. سی در لیگ فوتبال هلند با این باشگاه مذاکره کرد و بعد از تست دکتری و اخذ ویزا و مجوز کار در ۱۱ خرداد سال ۹۲ با قراردادی سه ساله بـه‌طور رسمی بـه این باشگاه پیوست و اولین بازی خودرا در برابر تیم ار.کی. سی والویک انجام داد.

برای مشاهده بیشتر اینجا کلیک کنید

مطلب پیشنهادی :  دانلود رایگان فیلم به وقت شام
برچسب ها
free web stats